Marketing internetowy dla hotelarzy – szkolenie

W imieniu Bartłomieja Raka z serwisu Socjomania.pl zapraszam Was do udziału w warsztatach, które adresowane są do właścicieli i osób zarządzających obiektami hotelowymi oraz specjalistów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing usług hotelarskich…

Podczas dwudniowych warsztatów „Marketing internetowy dla hotelarzy” uczestnicy dowiedzą się jak od podstaw zadbać o wizerunek obiektu w sieci, jakie działania warto podjąć, by zachęcić Internautów do wyboru ich obiektu oraz jak zbudować strategię komunikacji w Internecie. Poruszone zostaną również tak modne ostatnim czasem tematy związane z mediami społecznościowymi i e-mail marketingiem.

Warsztaty odbędą się w Krakowie w dniach 16-17 lipca 2011 roku.

Atutem szkolenia poza atrakcyjną ceną (250 PLN) jest również fakt, że szkolenie prowadzą prelegenci, którzy znają dobrze specyfikę pracy w branży hotelarskiej.

Więcej informacji, dokładny plan szkolenia, bio prelegentów i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://socjomania.pl/marketing-internetowy-dla-hotelarzy.

Źródło: Bartłomiej Rak

2 thoughts on “Marketing internetowy dla hotelarzy – szkolenie

  1. Widziałem obu Panów w boju na travelcampie w KRK, zdecydowanie ich prezentacja była najciekawsza, przede wszystkim praktyczna, poza tym dobrze znają się na tym o czym opowiadają, a nie zawsze tak bywa 🙂

Dodaj komentarz