Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

wtorek, 8 listopada 2011

Islandia chce być Twoim przyjacielem

Chyba wszyscy wiemy, że obecność w mediach społecznościowych jest istotna. Czy jednak w działaniach promocyjnych w turystyce można postawić wyłącznie na social media? Zobaczcie przykład Islandii, który pokazuje, że tak...

Islandia to wyspa inna niż Kreta lub Majorka, dlatego kampania z wykorzystaniem social mediów (pomysł autorstwa agencji Takk Takk) również jest inna, bardziej niestandardowa. Stronę główną całej akcji www.icelandwantstobeyourfriend.com wyróżnia nie tylko prostota i czytelność informacji, ale przede wszystkim to, że Islandia pisze właśnie do Ciebie. Jak osoba, jak Twój przyjaciel. Nie dziwi zatem fakt, że na Facebooku już prawie 80.000 osób zdecydowało się zostać przyjaciółmi Islandii!


Rzućcie również okiem na opis case study całej akcji. Inspirująca wiedza! Polecam!

Na stronie http://www.takktakk.com/presents/icelandwantstobeyourfriend/ możecie z kolei przeczytać jak wyglądała praca agencji Takk Takk nad tym nietypowem projektem.

Na zakończenie zachęcam do obejrzenia spotu Islandii, który z miejsca pokochałem :)Podoba Ci się tekst?
Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: www.icelandwantstobeyourfriend.com oraz www.youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz