Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

czwartek, 15 września 2011

Białostocki festiwal wirusowo...

Białystok Up To Date Festival to impreza muzyczna, która odbędzie się w dniach 23-24.09.2011. Na potrzeby promocji tej atrakcji wśród internautów i mieszkańców Podlasia i innych regionów Polski stworzono filmik o nietypowym pomyśle. Zobaczcie tego virala...

Impreza ta z racji serwowanej muzyki (electro oraz hip-hop) kierowana jest głównie do osób młodych. W filmie tymczasem główne role znakomicie odgrywają sympatyczni emeryci i renciści z Białegostoku :)

Pomysł i realizacja filmu okazują się na tyle inne i na tyle zabawne, że internauci chętnie dzielą się linkiem do filmu ze swoimi znajomymi na Facebooku. Efekt? Od 14 września do teraz film na You Tube obejrzało już ponad 212.000 osób! To kolejny przykład, jak ważne w marketingu jest myślenie out-of-box.

Koniec pisania, czas na film. Miłego oglądania!Tutaj znajdziecie bardziej standardowe zaproszenie na festiwal!Informacja o klipie dla seniorów trafiła również do prasy, a dokładniej do gazety Metro (16.09.2011).

Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: bialystokuptodate.pl i www.youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz