Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

sobota, 6 sierpnia 2011

Szwajcaria to więcej niż góry i frank!

Gdyby zapytać Polaków o Szwajcarię, większość pewnie odpowie góry i kredyt we franku szwajcarskim. Waluta, która ostatnio bije kolejne rekordy w stosunku do złotówki, nie pomaga w pozytywnym myśleniu o tym kraju. Spot Switzerland Tourism zmienia ten obraz...

Więcej niż tylko góry to tegoroczny film promocyjny Switzerland Tourism, organizacji promującej Kraj Helwetów. Warto zwrócić uwagę, że spot, który zaraz obejrzycie, zdobył brązowego "Lwa" podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy w Cannes.

Głównymi bohaterami filmu są sympatyczni starsi panowie, którzy przyjeżdżają do Szwajcarii. Poznają uroki i atrakcje inne niż te związane z górami i śniegiem. Całość dopełnia świetnie dobrana muzyka.

Zobaczcie spot, który pokochałem od pierwszego spojrzenia :)


Pomysł i realizacja: Spillmann/Felser/Leo Burnett, Zürich.

Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: www.youtube.com

2 komentarze:

  1. Tę reklamę można spokojnie wykorzystać do promocji Polski. "Polska to miejsce, w którym Ci Panowie mieszkają na co dzień" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie :) Podobny filmik można było również stworzyć po wejściu Polski do UE, kiedy to Niemcy wpadali do nas na zakupy. "Polska to więcej niż tylko piękne kobiety" - taki tytuł media na 100% chętnie popchęłyby dalej i mamy szum :)

    OdpowiedzUsuń