Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

czwartek, 2 czerwca 2011

Kup busa i wyrusz w podróż marzeń!

Busem przez świat to pomysł piątki studentów ze Świdnicy, którzy w 2010 roku spełnili marzenie. Kupili i odrestaurowali stary VW Transporter, a następnie wyruszyli na podbój Europy. Ich na bieżąco aktualizowany fotoblog zyskuje dużą popularność...

Bus Polaków w miesiąc przejechał ponad 8000 km i odwiedził 12 państw: Polskę, Czechy, Austrię, Liechtenstain, Szwajcarię, Włochy, Monako, Francję, Hiszpanię, Gibraltar, Portugalię, Francję i Niemcy. Na uwagę zasługuje nie tylko sama wyprawa, ale również (a może nawet przede wszystkim) jej koszt: 2500 zł na osobę razem z kupnem i przygotowaniem busa!

Zobaczcie wideorelację z wyprawy

Część I | 10:17


Część II | 7:48


Dziś projekt "Busem przez świat" ma ponad 10.000 fanów na Facebooku, a młodzi ludzie zdobywają coraz lepszych sponsorów i już planują kolejne wyprawy: po Polsce i na wschód Europy. Patronat honorowy nad projektem objęła Świdnica, a potem Wrocław. Sympatyczni studenci są dzisiaj jednymi z najlepszych ambasadorów Świdnicy w Polsce i w Europie.

Warto również opisać pomysł, który ma zachęcić Internautów do wsparcia sympatycznej inicjatywy studentów ze Świdnicy. Wystarczy przesłać 10 PLN, w zamian otrzymamy pocztówkę z kolejnej wyprawy.

---

Update: 29.07.2011

Zobacz relację z tegorocznej wyprawy po Polsce


Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło:
www.busemprzezswiat.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz