Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

sobota, 26 marca 2011

Wszędzie dobrze ale... w autobusie najlepiej!

Wygodnie jak w domu - ten slogan w 2010 roku wykorzystał producent autobusów i autokarów Solaris Bus & Coach w reklamie skierowanej do członków Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej...

W projekcie reklamy główną role odgrywają kapcie - zwane w różnych częściach Polski ciapami, laczkami lub chapciami. Właśnie one kojarzą nam się z domem. Dom to synonim komfortu i bezpieczeństwa.

Ta reklama wyróżnia firmę na rynku. Zamiast kolejnego zdjęcia samego produktu, jakim jest autobus komunikacji miejskiej, w intrygujący sposób ukazano główną korzyść z użytkowania tego produktu.


Ze względu ma odbiorców magazynu "Wiadomości Gospodarczych" (przedsiębiorcy zrzeszeni w izbie), reklama jest zarówno w wersji polskiej, jak i niemieckiej.

Solaris Bus & Coach to polska firma z Bolechowa koło Poznania, której autobusy są chętnie kupowane przez klientów z Niemiec, Łotwy, Czech, Litwy, Szwajcarii, Włoch, Węgier, Norwegii, Słowacji, Francji, Danii, Estonii, Austrii, Szwecji, Malty, Grecji, Rumunii, a nawet Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło:
www.ihk.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz