Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

Pomysł na bloga

Witam na mariuszsadurski.pl!

Blog o nieszablonowym marketingu!
Blog mariuszsadurski.pl to miejsce, w którym przedstawiam przykłady pomysłowych kampanii reklamowych. Jeśli szukasz inspirujących case studies z Polski i ze świata, mój blog jest dla Ciebie!

Idea bloga
Pasjonuje mnie marketing i turystyka. W Polsce brakuje informacji o pomysłowych i skutecznych kampaniach reklamowych lub jest ona bardzo fragmentaryczna. Celem bloga mariuszsadurski.pl jest edukacja rynku turystycznego i uświadomienie roli marketingu w turystyce!

Tematyka poruszana na mariuszsadurski.pl
Linie lotnicze, biura podróży, hotele, przewoźnicy, atrakcje turystyczne, narodowe organizacje turystyczne, miasta i regiony oraz pozostałe podmioty rynku turystycznego prowadzą każdego dnia przeróżne działania marketingowe. Opisuję te akcje, które z jednej strony są innowacyjne i pomysłowe, z drugiej zaś skutecznie w dotarciu z przekazem reklamowym do wybranych grup docelowych

Zauważyłeś kampanię reklamową hotelu lub biura podróży, która zapadła Ci w pamięci? Prześlij do mnie taką informację! Jeśli uznam, że to dobry przykład, umieszczę go na moim blogu.

Zostań fanem bloga na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

Zapraszam do dyskusji oraz przesyłania Waszych komentarzy.

Mariusz Sadurski
Autor bloga o nieszablonowym marketingu
msadurski@gmail.com
www.mariuszsadurski.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz