Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

O autorze

Nazywam się Mariusz Sadurski. Jestem absolwentem zarządzania i marketingu oraz turystyki i rekreacji. Od 2010 roku prowadzę blog o nieszablonowym marketingu.

W branży travel & hospitality pracuję nieprzerwanie od 2003 roku. Mam dziewięcioletnie doświadczenia w planowaniu i realizacji równoległych projektów w obszarze marketingu i PR. Moją mocną stroną jest również konsulting turystyczny dla miast i regionów.

W latach 2012-2014 pracowałem dla polskiej sieci Hotele DeSilva, gdzie odpowiadałem za e-commerce, e-marketing oraz wizerunek w mediach społecznościowych.

Poznałem "od kuchni" specyfikę działalności touroperatora, agenta turystycznego, agencji IATA, biura DMC (destination management company), Polskiej Organizacji Turystycznej, regionalnej organizacji turystycznej, agencji doradzającej samorządom w planowaniu i rozwoju turystyki oraz instytucji ubiegającej się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Bliskie są mi również działania w obszarze mediów społecznościowych oraz corporate social responsibility (CSR).

W latach 2006-2009 współpracowałem z dwoma warszawskimi uczelniami wyższymi, które kształcą kadry na potrzeby rynku turystycznego.

Od lutego 2011 roku wybrane posty z mojego bloga są publikowane w serwisie DziennikTurystyczny.pl.

Zainteresowało Cię moje doświadczenie? Zobacz mój profil w serwisie GoldenLine.pl. Jestem otwarty na różne propozycje i formy współpracy. Zachęcam do kontaktu.

Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem. Wierzę, że w przyszłości uda nam się coś zrobić wspólnie. Świat jest mały, ale daje dużo możliwości!

Mariusz Sadurski
Autor bloga o nieszablonowym marketingu