Witam na mariuszsadurski.pl!
Inspirujący i nieszablonowy marketing w turystyce!
Blog PR i marketing w turystyce to miejsce, w którym przedstawiam przykłady pomysłowych kampanii reklamowych w szeroko pojętej branży turystycznej. Jeśli szukasz inspirujących case studies z Polski i ze świata, mój blog jest dla Ciebie!
Idea bloga
Od początku pracy zawodowej pasjonuje mnie marketing w turystyce. W Polsce brakuje jednak informacji o dobrze przeprowadzonych i skutecznych kampaniach reklamowych lub jest ona bardzo fragmentaryczna. Celem bloga mariuszsadurski.pl jest edukacja rynku turystycznego i uświadomienie roli marketingu w turystyce!
Tematyka poruszana na mariuszsadurski.pl
Linie lotnicze, biura podróży, hotele, przewoźnicy, atrakcje turystyczne, narodowe organizacje turystyczne, miasta i regiony oraz pozostałe podmioty rynku turystycznego prowadzą każdego dnia przeróżne działania marketingowe. Opisuję te akcje, które z jednej strony są innowacyjne i pomysłowe, z drugiej zaś skutecznie w dotarciu z przekazem reklamowym do wybranych grup docelowych
Zauważyłeś kampanię reklamową hotelu lub biura podróży, która zapadła Ci w pamięci? Prześlij do mnie taką informację! Jeśli uznam, że to dobry przykład, umieszczę go na moim blogu.
Zostań fanem bloga na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!
Zapraszam do dyskusji oraz przesyłania Waszych komentarzy.
Mariusz Sadurski
Autor bloga "PR i marketing w turystyce"
msadurski@gmail.com
www.mariuszsadurski.pl
Informacja o blogu
Subskrybuj:
Posty (Atom)
