Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

czwartek, 14 listopada 2013

Przeżyj europejską przygodę z British AirwaysZobaczcie przykład reklamy British Airways, która w znakomity i dość nietypowy sposób zachęca do odwiedzin Rzymu, Barcelony, Berlina lub Paryża. Wyobraź sobie, że wysiadasz z taksówki i idziesz na lotnisko. Podchodzisz do stanowiska self check-in i widzisz na ekranie 4 opcje...

...zaraz zdecydujesz, nie tylko które miasto odwiedzisz, ale będziesz miał opcję wyboru jednej z dwóch całkowicie różnych wycieczek po tym mieście. Pomysłowe i wciągające, jak bym widział siebie w podróży :)

Czy promocja oparta na snuciu opowieści (storytelling) zachęca do skorzystania z Bristish Airways? Częściowo pewnie tak. Dla mnie jednak stanowi przykład dobrej reklamy turystycznej miasta, za którą płaci w dużym stopniu linia lotnicza :) Tylko szkoda, że zamiast Rzymu nie ma Warszawy :)Podoba Ci się tekst? Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: www.youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz