Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

sobota, 8 grudnia 2012

A Ty jak bardzo jesteś zestresowany? Zrób test!

Holenderska sieć biur podróży D-reizen postanowiła pokazać, że lekiem dla zestresowanych ludzi mogą być odpowiedniej długości wakacje. Ale jak zmierzyć poziom stresu? Służy do tego specjalny on-linowy test stresu podobny do wykrywacza kłamstw...

Jak działa test? Możliwe są dwie opcje wykonania testu: przez mikrofon lub przy wykorzystaniu klawiatury. Na samym końcu następuje analiza naszych odpowiedzi, a następnie otrzymujemy komentarz oraz wskazanie liczby dni, które powinniśmy przeznaczyć na urlop... z D-reizen. Swoimi wynikami możemy się dzielić ze znajomymi na Facebooku, Twitterze oraz Hyves (holenderskim portalu społecznościowym).PS. Według tego testu mój poziom stresu jest w normie :)

D-reizen już po raz drugi pojawia się na moim blogu. W grudniu 2010 roku opisałem ich "deszczową kampanię".

Pomysł i realizacja: Fitzroy, Amsterdam

Podoba Ci się tekst? Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: bestadsontv.com

1 komentarz:

  1. To bardzo głupi pomysł. Uważam to za reklamę biura podróży, nic więcej.
    Podróże nie są wolne od stresu. Moim zdaniem w czasie podróży poziom stresu może wzrastać.
    Wielu tyurystów jest nagle oderwanych od ich rutyny. Tęsknią za domem, za krajem. W dodatku zmienił się ich codzienny tryb życia, zamiast być w biurze, teraz muszą zwiedzać.

    OdpowiedzUsuń