Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

wtorek, 24 kwietnia 2012

Branża turystyczna wciąż głodna wiedzy

Za nami II edycja warsztatów e-marketingowych Travel 2.0. Osoby z branży turystycznej i hotelarskiej przybyły tutaj po nową wiedzę praktyczną i nie zawiodły się, ponieważ poziom merytoryczny tego projektu z roku na rok podnosi się...

Tematyka mediów społecznościowych, PR w internecie czy działań SEO wciąż jest dla wielu z naszej branży tematem nowym lub nie końca znanym. Sektor turystyczny i hotelarski ma cały czas ochotę na doszkalanie w tym zakresie. Grupa eholiday.pl na czele z Piotrem Kasperczakiem zapewniając warsztaty e-marketingowe w atrakcyjnej cenie, idealnie trafia w potrzeby rynku.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy cały projekt szkoleniowy dedykowany branży turystycznej był mocno wspierany przez blogerów. W imieniu swoim i nie tylko, mogę powiedzieć, że polecamy się na przyszłość :) W tym miejscu pozdrawiam obecną na warsztatach blogerkę Magdę Kachniewską, z którą zawsze miło dyskutuje się na każdy temat :)

Wracając do meritum. Szkolenie "Facebook i Social Media Marketing w Turystyce" Bartka Raka, w którym wziąłem udział, cieszyło się największą popularnością wśród uczestników, szczególnie płci pięknej :) Wysoko oceniam zaangażowanie i entuzjazm prelegenta, a sama wiedza została przekazana w zwięzłej formie.

Tym bardziej cieszę się, że Bartek zgodził się na udostępnienie swojej prezentacji. Ci z Was, którzy nie mogli z różnych względów uczestniczyć w tym szkoleniu, możecie zobaczyć tą prezentację poniżej - miłej lektury!Podoba Ci się tekst? Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: www.travel20.pl

1 komentarz:

  1. Blogerka Magda Kachniewska serdecznie odwzajemnia pozdrowienia :-)
    Pozdrawiam także Piotra Kasperczaka (organizatora), Bartka Raka (prowadzącego szkolenie) i wszystkich uczestników, z Olą Orłowską na czele (ponieważ wygrała wejściówkę na moim blogu :-)

    OdpowiedzUsuń