Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

środa, 21 marca 2012

Szwajcarski sposób na kobiety

Cofnijmy się do 2006 roku, kiedy cały niemal świat żył piłką nożną i mistrzostwami świata w Niemczech. Jak wyróżniła się wtedy Szwajcaria? Skierowała przekaz tylko do kobiet, w którym zachęca do ucieczki przed piłkarską gorączką do Szwajcarii...

... gdzie mieszkają mężczyźni, którzy nie mają fioła na punkcie piłki nożnej. Niekibicujący facet atrakcją turystyczną? Czemu nie - każdy pomysł jest dobry, aby przekonać kobietę do podróży. Moja żona potwierdza, że reklama z udziałem takich facetów działa i wcale nie uważa jej za seksistowską :)


Zobaczcie spot Szwajcarii (0:36)Czy wiecie, że filmik chętnie przesyłały sobie kobiety wraz z komentarzami, które szwajcarskie "ciacho" jest ich zdaniem najbardziej sexy :) ? To przykład dobrego kobiecego virala!

PS. Co ciekawe, reprezentacja Szwajcarii zagrała w tych mistrzostwach i nawet wyszła z grupy G :) Ale to wiedzą już tylko faceci, którzy spędzają więcej czasu, rozmyślając o futbolu ;)

Podoba Ci się tekst? Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: www.youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz