Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

środa, 16 listopada 2011

Nagraj film o hotelu i zgarnij 10 Euro!

Hans Brinker Budget Hotel w Amsterdamie po raz kolejny gości na moim blogu. Tym razem za sprawą apelu sprzątaczki o pomoc i współudział Internautów w promocji obiektu w serwisie youtube.com. Poznajcie szczegóły tej akcji...

Hotel, znany ze swojej "ekologiczności", tym razem jest gotowy zapłacić każdemu Internaucie, który nagra i umieści na youtube.com dowolny film wg dowolnego pomysłu - ważne, aby tylko pojawiła się nazwa obiektu z Amsterdamu. Kwota 10 Euro każdorazowo trafi do rąk autora, którego film zyska na popularności na youtube.com - wystarczy co najmniej 1000 odsłon.

Zobaczcie apel sprzątaczki hotelowej o pomoc Internautów w promocji hotelu


Podoba mi się pomysł na zaangażowanie fanów obiektu w promocję. Spece od marketingu hotelu zdają sobie sprawę, że w dobie Internetu 2.0 te zabawne i dowcipne treści stworzone przez Internautów, przekonują dużo mocniej niż przekaz reklamowy hotelu. Dodatek finansowy (10 Euro) należy traktować jedynie jako miły gest - podziękowanie Internautom za marketingową przysługę.

Podoba Ci się tekst?
Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz