Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

piątek, 26 sierpnia 2011

Promocja nietuzinkowej atrakcji Toronto

Edge Walk - tak nazywa się otwarta w maju 2011 roku nowa atrakcja Toronto. To niewątpliwie ekstremalne i mrożące krew w żyłach doświadczenie czeka na turystów na szczycie Wieży CN, jednej z najwyższych wolnostojących budowli na świecie. Musicie to zobaczyć...

CN Tower to najbardziej widoczny symbol i atrakcja Toronto. Wieża przez ponad 25 lat była najwyższą wolnostojącą budowlą, wpisaną oficjalnie do Księgi Guinnessa. W pogodny dzień ze szczytu można dostrzec wodospad Niagara oraz Stany Zjednoczone po drugiej stronie jeziora Ontario.

Dla wielu już samo podziwianie panoramy jest atrakcją samą w sobie. Ale nie dla wszystkich. Niektórzy szukają zdecydowanie mocniejszych wrażeń. Te na pewno zapewni im 90 minut spaceru po krawędzi CN Tower na wysokości 356 metrów! Odważylibyście się na to?

Właśnie strach to bohater reklamy tej wyjątkowej atrakcji turystycznej


Tak to z kolei wygląda tam na górze...


Na koniec zobaczcie ten film :)To jak, czy na pewno odważycie się na to :) ?Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło: www.edgewalkcntower.ca i www.youtube.com

1 komentarz:

  1. Pak job Ads and advertisements for Karachi,Lahore,Quetta,Peshawar,Multan,Hyderabad,Rawalpindi,Islamabad and http://allpkjobz.blogspot.com all cities of Pakistan.

    OdpowiedzUsuń