Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

środa, 9 marca 2011

Egipt z polityką w tle

Podczas targów turystycznych ITB w Berlinie interesującą kampanię reklamową przeprowadza w tym momencie Egipt. Kraj, w którym pokojowa rewolucja zmusiła rządzącego od 30 lat prezydenta Hosni Mubaraka do odejścia, przekuwa ten fakt w swój atut...

Egipt stanął przed trudnym zadaniem. Wielu ekspertów jest zdania, że ten rok ze względu na styczniową rewolucję, a co za tym idzie niestabilność w kraju i całym regionie, będzie dla egipskiej turystyki stracony. Pamiętamy, jak polskie i zagraniczne biura podróży odwoływały wyjazdy, zaś MSZ odradzał wyjazdy do ogarniętego rewolucją Egiptu.

Jednak Egipska Organizacja Turystyczna podjęła starania, aby wzmocnić nadszarpnięty wizerunek kraju. Stąd właśnie powstał pomysł na odważną i zarazem nietypową kampanię Egiptu podczas targów ITB Berlin, które zaczęły się dzisiaj i potrwają do 13 marca 2011.

Zobaczcie kreacje Egiptu:

25 stycznia 2011: nowa era gościnnościTahrir - plac, który poruszył światRewolucja on-line - made in EgyptRewolucja - EwolucjaWitamy w kraju pokojowej rewolucjiNawet pokojowe rewolucje są możliwe - Egipt


Na koniec zobaczcie relację z targów:Zostań fanem bloga na Facebooku!
Źródło:
www.daylife.com | Reuters

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz