Witaj na blogu MARIUSZSADURSKI.PL! Poznaj inspirujące przykłady najbardziej pomysłowych kampanii reklamowych, które przedstawia ekspert Mariusz Sadurski.

sobota, 30 października 2010

Pierwszy wpis na moim blogu!

Witam na moim blogu!

Nazywam się Mariusz Sadurski. Po ukończeniu szkoły średniej postanowiłem powiązać moją przyszłość z marketingiem oraz turystyką. Jestem absolwentem dwóch kierunków: turystyki i rekreacji oraz zarządzania i marketingu. W branży turystycznej pracuję nieprzerwanie od 2003 roku...

Mam ponad trzyletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji równoległych projektów w obszarze marketingu i PR. Pracowałem w konsultingu turystycznym, dla touroperatora, jak również agenta turystycznego. Obecnie jestem odpowiedzialny za marketing i public relations agencji IATA, która zajmuje się zarządzaniem podróżami służbowymi, organizacją wyjazdów motywacyjnych oraz kompleksową obsługą turystów biznesowych przyjeżdżających do Polski.

Poznałem specyfikę działalności biura podróży, agenta IATA, DMC (destination management company), organizacji turystycznej oraz agencji doradzającej samorządom w rozwoju turystyki. W latach 2006-2009 pracowałem jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie, gdzie wykładałem prawo w turystyce.

Zostań fanem bloga na Facebooku!
Zapraszam do poświęcenia kilku chwil na zapoznanie się z moim blogiem "PR i marketing w turystyce".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz